Kaip tapti savimi pasitikinčiu žmogumi: 5 žingsniai tikslui pasiekti

Pasidalink su draugais Facebook'e!

Pasitikėjimas – būsena, kuri padeda įgyvendinti visus planus, sužadinti kitų žmonių susidomėjimą savimi ir traukti kitus prie savęs. Mes atskleisime, kaip galima įgauti pasitikėjimo savimi ir realizuoti visas svajones.

Ką mums duoda pasitikėjimas savimi?

Pasitaiko, kad žmogus turi gerą ir teisingą svajonę, bet niekaip negali jos pasiekti – vis kas nors trukdo. Paprastai mes galvojame, kad taip yra dėl kokių nors resursų – pinigų, laiko, jėgų, gabumų ir pan. – trūkumo. Iš tikrųjų viskas yra paprasčiau – mums trūksta pasitikėjimo savimi.

Pasitikėjimas savimi padeda neatsitraukti, nebijoti, būti narsesniems ir atkaklesniems. Pasitikintys žmonės pastebimi iš toli: jie visada gerai atrodo, daug kalba ir šypsosi. Jie pirmieji parodo iniciatyvą ir pirmi pasiekia rezultatų. Pasitikintys žmonės moka užsibrėžti tikslus ir juos pasiekti. Jie visada būna efektyvesni už kitus.

Pasitikėjimas savimia

5 žingsniai link pasitikėjimo savimi

1. Nepatikėsite, bet svarbiausias dalykas siekiant tikslų – juos užsibrėžti ir įsivaizduoti. Tada atsiranda pirmieji pasitikėjimo požymiai. Pasitikintys žmonės žino, ko jie nori. Įsivaizduokite savo tikslą, smulkiai aprašykite jį, pajauskite, kad tikslas jau pasiektas. Kaip jaučiatės? Pasistenkite kuo ilgiau pabūti su šiuo jausmu.

2. Kasdien ženkite žingsnius link savo tikslo. Jeigu reguliariai padarysite nors mažiausią veiksmą, kuris padės įgyvendinti tikslą, jums tikrai pasiseks jį pasiekti.

3. Nepasiduokite! Kad taptumėte sėkmingi ir pasiektumėte savo tikslų, reikia išmokti nekreipti dėmesio į visokius smulkius nemalonumus. Nors jums pasiseks ne iš pirmo karto, bet pasiseks būtinai. Reikia tuo tikėti.

4. Ieškokite pavyzdžių. Nors sakoma, kad neverta lyginti savęs su niekuo, jus vis tiek turi įkvėpti sėkmingi žmonės, į kuriuos žvelgdami galėsite kurti ir įgyvendinti savo planus.

5. Išreikškite dėkingumą. Pasitikintys ir sėkmingi žmonės visada moka būti labai dėkingi. Jie nuolat dėkoja artimiesiems, pasauliui ir būtinai sau. Nepasieksite tikslo, kol neišmoksite pastebėti menkiausios sėkmės ir padėkoti už ją.

Savimi pasitikinčiais žmonėmis negimstama – jais tampama! Įmanoma tapti pasitikinčiu savimi ir įgyvendinti visas savo svajones, tik reikia to panorėti. Jeigu to norite, veikite!


Pasidalink su draugais Facebook'e!

Facebook komentarai