Moters neištikimybės požymiai – pasitikrink, ar ji ištikima

Pasidalink su draugais Facebook'e!

Neištikimybė – patikimas ir skausmingas kelias santykiams su artimu žmogumi sužlugdyti. Ypač didelį pavojų ji kelia santuokai. Juk vyras ir žmona kadaise pasižadėjo būti vienas kitam ištikimi.

Iškilusi aikštėn antrosios pusės išdavystė arba suardo santuoką, arba, atvirkščiai, sustiprina ją. Deja, pastarasis variantas pasitaiko retai – kai sutuoktinių meilė ir pasitikėjimas vienas kitu iš tiesų būna stipresni už visus išbandymus.

Paprastai neištikimybė byloja apie tai, kad moteris nepatenkinta savo partneriu. Kad ji nuošalyje ieško to, ko, jos manymu, jai trūksta santykiuose su vyru.

Argi trokštame ne to, ko mums trūksta? Ar visiškai laiminga moteris ieškos paguodos kito vyro glėbyje?

Pasitikėjimas – svarbus dalykas. Ir ne tik savo partneriu, bet ir savimi bei savo intuicija. Gal pajutote permainą santykiuose ar pastebėjote, kad pasikeitė antrosios pusės elgesys?

Niekas nenusipelno išdavystės, nepriklausomai nuo to, ar išgyvenate santykių krizę, ar ne. Jeigu įtariate, jog partnerė ar žmona jus apgaudinėja, reiškia, atėjo laikas padaryti santykių reviziją ir patvirtinti savo įtarimus arba juos paneigti.

Pirmiausia atkreipkite dėmesį į akivaizdžius dalykus . Kaip rengiasi draugė? Ar jai nekilo noras atrodyti geriau? Ar nepasikeitė jųdviejų bendravimo stilius ar jos darbo grafikas? Galbūt ji ėmė dažniau vaikščioti į sporto klubą? Arba slepia nuo jūsų telefono skambučius ir elektroninę korespondenciją? Gal jūsų santykiai pasidarė nebe tokie artimi kaip anksčiau? Gal atsirado nepaaiškinama įtampa? Blogiausiu atveju galite ją stebėti ar net truputį pasekti

Žmonos neištikimybė sukelia vyrui rimtą emocinę traumą, nuo kurios jis ilgai neatsigaus, nekalbant apie tai, kad ji gali suardyti šeimą.

Štai keli požymiai, kurie atskleis vyrui, kad jo gyvenimo draugė jam neištikima:

1. Ji netikėtai pakeitė įpročius, įvaizdį.

Nei iš šio, nei iš to moteris ėmė smarkiau rūpintis savo išvaizda. Kas rytą ji kruopščiai pasirenka drabužius ir aksesuarus, daug laiko praleidžia priešais veidrodį, kelis kartus per savaitę lankosi grožio salone ir net įsigijo abonentą į sporto klubą, nors anksčiau niekada perdėtai nesirūpino nei savo išvaizda, nei figūra.

2. Ji atitolo emocionaliai.

Anksčiau dalijotės su žmona visomis problemomis ir išgyvenimais. Staiga ji liovėsi domėtis jūsų gyvenimu. Nebenori svarstyti su jumis savo intymių problemų, užsidaro savyje ir nenoriai pasakoja apie savo gyvenimą. Jūsų žmona (ar draugė) be entuziazmo priima pasiūlymą užsiimti seksu, išlieka šalta lovoje ir apskritai stengiasi dingti iš namų pirma pasitaikiusia proga.

3. Ji slapukauja.

Ji daugiau nebesidalina su jumis savo nerimu ir rūpesčiais, nepasakoja apie įvykius darbe. Galbūt ji vengia jūsų, nes jaučiasi kalta? Juo labiau neverta vaidinti Otelo ir virsti paranojiku, tiesiai paklauskite, ar kas atsitiko ir kodėl ji taip keistai elgiasi paskutiniuoju metu.

4. Ji nustojo rūpintis šeimos reikalais.

Jei žmona daugiau nebepasitinka jūsų prie durų grįžusio iš darbo, o toliau užsiiminėja kažkokiais darbais miegamajame, yra tikimybė, kad jūsų šeimyniniam gyvenimui iškilo grėsmė. Kai antrajai pusei atsiranda reikalas skubiai išeiti iš namų, suraskite priežastį ją palydėti. Jei ji atsisako jūsų kompanijos, pabandykite pirštis primygtinai, kad išsiaiškintumėte, kaip smarkiai jai trukdo jūsų draugija.

5. Ji rečiau prieštarauja ir nesileidžia į ginčus.

Anksčiau, kad išvestumėte ją iš pusiausvyros, užtekdavo mažiausio preteksto, pavyzdžiui, jūsų atsisakymo nueiti į kavinę su jos draugais. Dabar žmona tapo tiesiog romumo ir nuolankumo įsikūnijimu. Ji sutinka su viskuo, ką sakote. Anksčiau turėdavote kontroliuoti kiekvieną savo žingsnį , o dabar ji nereaguoja nei į po visą butą išmėtytas purvinas kojines, nei į kaupinas nuorūkų pelenines. Neverta atsipalaiduoti – tokios santykių permainos nežada nieko gero.

6. Daugiau bendrauja telefonu ir elektroniniu paštu.

Jis dar daugiau laiko praleidžia telefoniniams pokalbiams nei anksčiau. Beje, kalba pašnabždomis ir užbaigia pokalbį, kai tik įeinate į kambarį. Gali būti, kad ji netgi įsitaisė naują elektroninį paštą, nepranešusi jums apie tai. Arba nusipirko naują mobilųjį telefoną, neinformavusi jūsų apie tai. Paklauskite jos tiesiai, ar ji neapgaudinėja jūsų. Jei žmona (ar draugės) atsakys kaltinimais, o ne paneigimu, ji jums iš tikrųjų neištikima.

7. Nuolat vėluoja.

Anksčiau ji niekada negrįždavo namo vėlai, o dabar tai atsitinka vis dažniau ir dažniau. Paprastai žmona savo vėlavimus pateisina per dideliu krūviu darbe. Arba dar vienas variantas – išeina apsipirkti ir grįžta po penkių valandų. Tai jau realus pagrindas sunerimti.

Sutuoktinių neištikimybę nėra taip lengva nuslėpti, kaip gali pasirodyti iš pirmo žvilgsnio. Kaltės jausmas, kurį išgyvena neištikima pusė būtinai kaip nors pasireikš arba ji išsiduos nesąmoningai išsisukinėdama nuo rimtų pokalbių ir intymumo.


Pasidalink su draugais Facebook'e!

Facebook komentarai