Visa tiesa apie moterų neištikimybę

Pasidalink su draugais Facebook'e!

Įžymybės vyrai, apgaudinėję savo mylimąsias – Ashtonas Kutcheris, Jesse’s James’as ir Kobe’s Bryantas – žiniasklaidos buvo nušviesti, kaip sekso ištroškę neištikimybės maniakai, tačiau ar tik vyrai apgaudinėja moteris? Tikrai manote, kad vyrai kur kas dažniau apgaudinėja moteris? Naujas tyrimas jus nustebins.

Tyrimą atlikę dviejų universitetų – Indianos ir Mančesterio – mokslininkai apskaičiavo, kad moterys vyrus apgaudinėja beveik taip pat dažnai kaip ir vyrai moterys. Statistika rodo, kad vidutiniškai nuo 20 iki 25 proc. vyrų yra apgavę savo merginą ar žmoną ir nuo 15 iki 20 proc. moterų buvo neištikimos savo vyrams. Šis tyrimas paneigė įvairių apklausų spekuliacijas, kad neištikimybės skaičius tarp vedusių moterų siekia net 50 proc.

Tyrimas taip pat atskleidė, kad vyrai dažniausiai apgauna savo moteris dėl seksualinių, o ne emocinių priežasčių. Tačiau dauguma savo vyrus apgaudinėjusių moterų teigė, kad neištikimybę skatino emocinės pilnatvės paieškos. Jos prisipažino pamilusios meilužius.

Dažniausios moterų neištikimybės priežastys: jos nesijaučia trokštamos, mylimos, vertinamos. Kai kurios moterys prisipažino, kad neištikimybę paskatino nuotykių troškimas ir nuobodžiavimas namuose.


Pasidalink su draugais Facebook'e!

Facebook komentarai