Nakčiai motina uždengė neišnešiotą sūnelį pirštine. Ryte medicinos seserys negalėjo patikėti savo akimis!

Pasidalink su draugais Facebook'e!

Kiekvieną būsimą motiną neramina priešlaikinio gimdymo pavojus. Nėščios moterys stengiasi negalvoti apie galimas komplikacijas, bet nuo likimo nepabėgsi. Kai 2001 metais Jamil Džekson po širdim nešiojo mažylį Zacharijų, ji tikėjosi, kad jos mažylis ateis į pasaulį laiku.

Deja, mažylis atėjo į šį pasaulį net 12 savaičių anksčiau laiko. Nelaiminga moteris net neįtarė, kad šio išbandymo dėka ji padarys atradimą, kuris padės visoms pasaulio mamoms!

Gimęs berniukas svėrė vos 900 gramų. Todėl pirmasias 155 savo gyvenimo dienų Zacharijui teko praleisti neonatalinės reanimacijos skyriuje. Jamil stengėsi nė per žingsnį nesitraukti nuo sūnaus!

Visą dieną moteris praleido šalia sūnaus. Bet nakčiai ji turėjo palikti mažylį. O juk būdamas šalia motinos kūdikis jautėsi kur kas geriau.  Jamil nusprendė išspręsti šią problemą, ir greitai atrado labai įdomų sprendimą.

Sprendimą moteris atrado, plaudama indus. Užteko vieno žvilgsnio į gumines pirštines, ir oteris suprato, ko trūko mažyliui.

Jamil paėmė medžiaginę pirštinę, pripylė į ją sėklų, o po to visą dieną, sėdėdama prie sūnaus lovelės, laikė pirštinę, kad į ją susigertų motinos kvapas ir šiluma.

Išeidama iš ligoninės, sumanioji mama paguldė Zacharijų ant pirštinės. Rezultatas viršijo visus lūkesčius.

Tą naktį mažyliui nesutriko nei širdies ritmas, nei kvėpavimas. Nuo tos nakties mažylio sveikata ėmė gerėti. O po to, kai Jamil sūnų išrašė iš ligoninės, motinai netikėtai paskambino medicinos seserys.

Jos paprašė išradingos mamos padaryti dar keletą tokių pačių pirštinių kitiems vaikams reanimacijoje. Jamil iškart sutiko su pasiūlymu, ir greitai Zacharijaus motina buvo užversta užsakymais.

Šiandien „Zaki“ pirštinės labai populiarios gimdyvių tarpe. Šias neįprastas pagalvėles pavadino pirmojo mažylio, išbandžiusio jas, garbei. Gydytojai įrodė: savotiškas išradimas tikrai padeda kūdikiams.


Pasidalink su draugais Facebook'e!

Facebook komentarai