Zodiako ženklai, kuriems labiausiai sekasi gyvenime

Pasidalink su draugais Facebook'e!

Kiekvienas kada nors gyvenime yra patyręs, kai pasiseka sudėtingoje situacijoje. Kiekvienam yra buvę ir visiškų nesėkmių dėl nesuvokiamų priežasčių. Kiekvienam Zodiako ženklui Fortūna šypsosi skirtingai.

Kuriam Zodiako ženklui gyvenime sekasi labiausiai?

Avinas

Avinams sekasi viskas – tiek meilėje, tiek piniguose. Ir vienoje, ir kitoje sferoje ši sėkmė visai paaiškinama, nes Avinai azartiški ir nebijo pralaimėti, nes jiems patinka pats žaidimo procesas, o rezultatas – antraeilis dalykas. Nesistenkite būti į juos panašūs – jums vis tiek nepavyks.

Jautis

Jaučiams neįtikėtinai sekasi meilėje. Ir vyrai, ir moterys, gimę po šiuo ženklu, žino, kaip teisingai sugundyti žmones. Tai nulemia ir jų finansines pergales. Jeigu Jaučiai pakankamai gudrūs, jie sugebės pasinaudoti pažintimis visur ir visada.

Dvyniai

Dvyniams Fortūna padeda ne itin dažnai. Dažniausiai sėkmė jų laukia ten, kur išeities tiesiog nėra. Kažkokiu neįtikėtinu būdu viskas pasisuka taip, kad jie išlipa iš balos sausi. Pavyzdžiui, kai finansai visiškai pasibaigia, kažkas jiems padovanoja atliekama tūkstantėlį. Dvyniai yra kaip tik tie, kurie vadinami „chaliavščikais“ – tokiais, kurie viską stengiasi gauti už dyką.

Vėžys

Vėžiams labai sekasi su pinigais, kai sprendžiama, kur investuoti turimas lėšas. Tai apsigimę verslininkai, kurie visada žino, kaip padidinti savo kapitalą ir nepatekti į skolų duobę. Jie moka užmegzti teisingas pažintis. Gyvenimo kelio pradžioje Vėžiai suranda draugus, kurie niekada nuo jų nenusisuka.

Liūtas

Liūtai turi daug ydų ir silpnybių, todėl Fortūna jiems reikalinga dažniau, nei kitiems ženklams. Sėkmė lepina juos žmonėmis, kurie Liūtams dovanoja visą savo laimę. Liūtai turi daug draugų ir visada turi mylimą žmogų, bet ne todėl, kad jie tokie puikūs, o todėl, kad taip nori žvaigždės ir Visata.

Mergelė

Mergelėms sėkmė šypsosi tada, kai jos to nesitiki, bet gerokai rečiau, nei kitiems Zodiako ženklams. Tą kompensuoja jų sugebėjimai ir talentas užbaigti bet kurį darbą iki galo. Mergelės moka saugoti pinigus, kalbėti tik tai, ką reikia, ir eiti į konfliktus tik pačiu tinkamiausiu momentu. Tai puikūs strategai ir diplomatai.

Svarstyklės

Svarstyklės sėkmės srityje panašios į Mergeles. Visata nuskriaudė jas, dalindama sėkmę praktiškai visose srityse, bet jos turi vieną didelį privalumą. Žvaigždės Svarstyklėms dovanoja kažkokią neįtikėtiną graciją ir charizmą. Šis žavesys gelbsti jas nuo fiasko, padeda meilėje ir tiesiog neša sėkmę.

Skorpionas

Skorpionai iš prigimties stiprūs ir dar apdovanoti sėkme. Tai pasireiškia tuo, kaip meistriškai jie išvengia problemų sudėtingose situacijose. Jeigu į biuro pastatą pataikys bomba, išgyvens tik Skorpionai. Jei ateis pasaulio pabaiga, Skorpionams teks atstatyti Žemės populiaciją.

Šaulys

Šauliams neįtikėtinai gerai sekasi, ir tai net nepriklauso nuo to, ką jie daro. Jiems pakanka kažko labai panorėti. Praeina šiek tiek laiko, ir jie pamato pirmuosius savo norų vaisius. Jiems galima pavydėti, nes jų sėkmė prilygsta Avinų sėkmei, o kai kur ir pranoksta.

Ožiaragis

Paklauskite Ožiaragio, ar jam sekasi, ir jis atsakys, kad ne. Savo pačių akyse jie yra kankiniai ir viską pasiekia patys, nors iš tiesų viskas priešingai. Likimas nuolat jiems dovanoja šansą nugalėti atrankoje į geras pareigas darbe. Meilėje Ožiaragiams taip pat sekasi, bet jie dažnai to nepastebi arba nepasinaudoja šansais.

Vandenis

Dar vienas likimo numylėtinis. Vandeniai mėgsta rizikuoti, už tai likimas juos apdovanoja pergalėmis. Daugelyje filmų jūs matote herojus, kurie išmintingi ir žino labai svarbią informaciją, kuria naudojasi. Vandeniai kaip tik tokie. Jie visada žingsniu priekyje, nes žino daugiau už visus likusius. Kaip? Nežinia. Ko gero, tai sėkmė.

Žuvys

Žuvims sekasi gana dažnai, bet Visata beveik visada iš jų ką nors pasiima mainais. Jeigu Žuvys nenumano, kur joms gali nepasisekti, dažnai susiduria su sunkumais. Nesėkmingomis Žuvis pavadinti sunku, bet liežuvis nesiverčia ir vadinti jas Fortūnos numylėtinėmis.


Pasidalink su draugais Facebook'e!

Facebook komentarai