Ką gimimo mėnuo pasako apie jūsų seksualumą

Pasidalink su draugais Facebook'e!

Norite sužinoti, kokiais mėnesiais gimsta ryžtingiausi ir karščiausi, o kada – švelniausi ir jautriausi asmenys? Šiame apraše rasite trumpą ir taiklų savo ir partnerio lytinio gyvenimo apibūdinimą.

SAUSIS

Žmonės, gimę šalčiausią metų mėnesį, visada būna linkę į eksperimentus lovoje. Jie būna atkaklūs ir ekscentriški. Sunku patikėti? Patikrinkite ir įsitikinsite patys!

VASARIS

Šį mėnesį gimsta avantiūristai. Jie dega aistra ir priverčia partnerį atsiverti ir išsilieti. Su jais nėra lengva suartėti, bet bandyti verta. Jie būna karšti meilužiai, tačiau emocionaliai atsiriboję nuo partnerio.

KOVAS

Žmonės, gimę kovo mėnesį, mėgsta leisti laiką lovoje. Seksu jie užsiiminėja labai jausmingai. Atiduoda partneriui viską, ką turi, ir dėl to sugeba pakilti į aukštesnį dvasingumo lygį.

BALANDIS

Balandį gimsta nepriklausomi individualistai. Bet jeigu jie ką nors įsimyli, tai atiduoda tam visas savo jėgas. Jie būna karšti, entuziastingi ir labai aistringi. Jų aistra gali būti deginanti, bet jie greitai pavargsta nuo žmonių.

GEGUŽĖ

Gimusieji gegužės mėnesį mėgsta patogų, jausmingą ir švelnų seksą. Jiems patinka pats procesas. Jie trokšta mylėtis ant atlasinių paklodžių prabangiai apstatytame miegamajame. Jie būna labai išrankūs, rinkdamiesi partnerius.

BIRŽELIS

Šio mėnesio žmonės trokšta išbandyti visas pozas ir sužinoti viską apie seksą. Jie nėra tokie aistringi, kaip gimusieji vasario mėnesį, tačiau taip pat gana karšti. Jeigu norite su kuo nors pasikalbėti apie nešvankius dalykėlius, tai pasirinkite sau pašnekovą, švenčiantį gimtadienį birželio mėnesį.

LIEPA

Liepos mėnesio žmonės būna labai emocingi. Būdami su partneriu, jie turi jaustis saugiai. Ir jeigu sutinka užsiimti seksu, tai padarys viską, kad įtiktų partneriui.

RUGPJŪTIS

Žmogus, gimęs rugpjūčio mėnesį, gali būti arba didelis egoistas, arba labai dosnus. Jis trokšta patvirtinimo ir įrodymų, kad partneriui su juo gera. Jis negali pakęsti, kai jam nurodinėja, ką reikia daryti lovoje, ir dėl to labai susikremta.

RUGSĖJIS

Rugsėjo mėnesį gimę asmenys būna aistringi, tačiau visada kontroliuoja emocijas. Jie neskuba užsiimti lytiniais santykiais su pirmu pasitaikiusiuoju, laukia, kada įsižiebs tikra meilė. Kai jų santykiai priartėja prie sekso, partneriui tenka gerokai paplušėti, kad priverstų tokį asmenį atsipalaiduoti ir pasiekti geidžiamą kulminaciją.

SPALIS

Spalio mėnesį gimusiems žmonėms patinka pasinerti į jausmingas romantines fantazijas ir pasakoti partneriui, kaip viskas turėtų vykti realybėje ir ką jie turėtų tuo metu jausti. Šie žmonės mėgsta judėti lėtai. Juos jaudina romantika. Dažniausiai jiems trūksta tikros aistros, bet jie kompensuoja tą stoką jausmingomis ir švelniomis glamonėmis.

LAPKRITIS

Lapkričio mėnesį gimusius žmones galima pavadinti karšto sekso atstovais. Jie siekia užvaldyti savo partnerį ir reikalauja iš jo tokio paties įkarščio. Jie yra savanaudžiai ir stengiasi išbandyti viską, kas tik įmanoma.

GRUODIS

Gruodžio mėnesio žmonės būna labai išradingi lovoje. Jie mėgsta kurti fantastines istorijas ir „žaisti“ su partneriu. Kartais jiems sunkiai sekasi tinkamai emocionaliai nusiteikti meilės žaidimams, tačiau bet koks seksas su jais būna tikras malonumas.


Pasidalink su draugais Facebook'e!

Facebook komentarai